B  U  Y     /     S  E  L  L      S  E  C  T  I  O  N

  www.echoloft.com Rules for Buy / Sell Ads the Echo Loft Lounge (Hifi & Music Forums)   

You can do your part to help maintain the Echo Loft Buy/Sell Section... :)
[Click here to report anything out of the ordinary]
(Just put the URL of the advertisement and if necessary, a brief description of the problem in your email
)

Ad posting guidelines:
- Please limit yourself to 5 ads per day to avoid cluttering the board.
- Consolidate your items into fewer ads if you have too many items to advertise.
- Include prices (in Singapore dollars unless otherwise stated), condition, description, photos (if avail.)
Thanks!


 


  the Echo Loft (Buy/Sell Section) :: Powered by YaBB
  « Kromě jeho extra primární šněrování »
April 25th, 2024, 7:38pm
Home Help Search Login Register

   the Echo Loft (Buy/Sell Section)
   Buy / Sell Forums (Singapore - Post prices in SGD)
   [Singapore] HIFI Equipment (Buy/Sell)
   Kromě jeho extra primární šněrování
(Moderator: Admin)
Pages: 1 Send the topic Print 
   Author  Topic: Kromě jeho extra primární šněrování  
weaoweict

***

Posts: 151



I love YaBB 1 Gold!
   

E-Mail
Kromě jeho extra primární šněrování
« on: July 21st, 2019, 9:42am »

Modify message





Midsole tkanina je určitě Inov-8 's inovativní Powerflow + je určen k tomu, aby zvážila 10% lepší snížení síly a dát 25% lepší rázový zisk ve srovnání s obyčejnými midsoles.I vlastně aren 't Converse boty on-line shop schopen vědět, že jen to, co jen přesně vám to vysvětlím, je rozhodně skutečnost, že boty a boty se cítí ještě více odpouštět proti vašim tlapkám oproti v2. V tuto chvíli se 235 '' se cítí extra dobře by rád s Nano 8 'a jsou obecně méně tvrdé ve srovnání s Inov-8' soukromé Puma Thunder Spectra boty 260 's. Opravdu jsou ještě bohatší a odpouští proti své tlapky versus dřívější edice, nicméně za žádných okolností nenajdete, že jste během zmírnění účinku a také pevnosti. Všechna tato dobrá stará kolena a dolní část zad mohou milovat.

Inov-8 společnosti své boty a boty, jaké množství lidí váží kolem gr, proto všechny tyto boty a boty opravdu by měla být 235grams / 8. 225oz, nicméně to je můj click url názor, že je to určitě pochází z měření 9US. Chcete-li získat tento Adidas Tubular Dusk boty měření 10US, jsem vlastně hodnotil boty a boty kolem během 285g / 10oz. hospodářské soutěže.

Inov-8 pracuje na všech strojích 1-5, aby věděl, jak je jeho bota větší, stejně jako podzim na podzim 235v3, než mě, která obsahuje 5 reportů, které budují tyto boty Converse Chuck 70 OX, které jsou největší sportovní botou. generovat. Abychom byli pravdiví, nemohou se cítit dost, když jsou obrovští jako v2, které byly výlučně ve 3. To by mělo v současné době něco málo, co se týče čerstvého prvotřídního inženýrství, které by poskytovalo velmi šitý na míru nikdy nekompresní data. je v. vertisements.volný nadřazený z předem v. V každém případě, atletická bota nepřijde cítit limit v nejmenším, nicméně oni opravdu nejsou nikdy obrovské prostřednictvím každého dosahu vašeho prohlášení Converse boty na prodej může být být já jsem prostě jen obeznámen s tímto Nano 9. I když mohu říci, že mohou být více expanzivní versus 260 's5, 290' s4 plus 230 's2 jsem vlastně nedávno zkoumal.

Co přesně mám vlastně rád, je extra čtvercový toebox styl a design, zatímco to ukazuje čísla navíc doma, takže můžete splay Asics boty na prodej adekvátně, aniž by museli být příliš velké plus klaun boty-ish. Většina z uvedených Inov-8 'šla na extra ostré špičce nohy stylu a design to není' hrozné, nicméně jsem si další domov, takže můžete inhalovat boty a boty.

Kromě jeho extra primární šněrování set-up, můžete získat úžasné ubytování v kotníku / midfoot z vašeho 235v3 's použitím žádné vaše zadní paty toku. Pokud jste někdy chtěli, aby prvky trochu více, pokud, tam jsou ve skutečnosti očka pro vás Air Jordan 1 Retro boty stuhy lck osoby 'boty a boty navíc. Je to opravdu opravdu stojí za to pozorovat, ale jazyk se zdá být jako 290 's, stárnutí v podstatě držet po celé osobě 12 palců přesně stejným způsobem; je to opravdu lhostejné s částí vaší sportovní boty, nicméně by se nepohnulo po celém světě.
Logged










 




Pages: 1 Send the topic Print 
Jump to:


the Echo Loft (Buy/Sell Section) (http://www.echoloft.com/cgi-bin/buysell2/YaBB.cgi)

Powered by YaBB 1 Gold - Release (Yet Another Bulletin Board)
Copyright ?2000-2001, X-Null. All Rights Reserved.

 
Home Help Search Login Register