B  U  Y     /     S  E  L  L      S  E  C  T  I  O  N

  www.echoloft.com Rules for Buy / Sell Ads the Echo Loft Lounge (Hifi & Music Forums)   

You can do your part to help maintain the Echo Loft Buy/Sell Section... :)
[Click here to report anything out of the ordinary]
(Just put the URL of the advertisement and if necessary, a brief description of the problem in your email
)

Ad posting guidelines:
- Please limit yourself to 5 ads per day to avoid cluttering the board.
- Consolidate your items into fewer ads if you have too many items to advertise.
- Include prices (in Singapore dollars unless otherwise stated), condition, description, photos (if avail.)
Thanks!


 


  the Echo Loft (Buy/Sell Section) :: Powered by YaBB
  « Air Force 1 LOW z niewielką ilością »
April 25th, 2024, 9:42pm
Home Help Search Login Register

   the Echo Loft (Buy/Sell Section)
   Buy / Sell Forums (Singapore - Post prices in SGD)
   [Singapore] HIFI Equipment (Buy/Sell)
   Air Force 1 LOW z niewielką ilością
(Moderator: Admin)
Pages: 1 Send the topic Print 
   Author  Topic: Air Force 1 LOW z niewielką ilością  
weaoweict

***

Posts: 151I love YaBB 1 Gold!
   

E-Mail
Air Force 1 LOW z niewielką ilością
« on: April 27th, 2020, 10:46am »

Modify message

Nowa, zawyżona podeszwa środkowa z pianki More Space zapewnia doskonałą jazdę. Prawie każdy ruch jest bardzo równy. To buty do biegania zapewnią doskonałe rockowe emocje, a więc osiągnięcie może wydawać się poruszać kogoś oprócz palce stóp w dół. Jeśli mnie zapytasz, to czyniło cuda, bez względu na to, czy ludzie poruszają się twoimi stopami, stopami, czy może cyframi. Ten but do biegania z łatwością przekształcił się w jedną z głów w trampki do biegania, ponieważ w ten sposób wszyscy czuli, że Kiedy wydawało mi się, że z mniejszymi postępami staram się mniej.

Nowa pianka Era kosmiczna nie będzie go ćwiczyć według mnie w butach Air Force 1 LOW z niewielką ilością. Naprawdę miałem zupełnie nowe łuski, które mają chudy kawałek połączony z butami New Space Era pianką Air Force 1 HIGH a buty i buty po prostu postanowiły nie zapewniać ochrony przed wrażeniem, której potrzebuję. Mimo to wiele pianek New-Space jest skutecznych. Ta ochrona wrażeń stała się najlepsza z nowymi trampkami do biegania, poza tym, jak sądzę, oferuje wiele rzeczy związanych z całkowicie nowym wzorem podeszwy środkowej Balance. Całkowicie nowy Sense of balance posiadał tę kosmiczną piankę w wielu witrynach, aby pomóc rozwijać się przy skromnym szczeliny w obszarze zewnętrznym na podeszwie środkowej, a także duże zagłębienie w części tylnej podeszwy tej podeszwy zewnętrznej, co pozwala na znacznie większą miękkość podczas uderzeń w tylne stopy. W niektórych przypadkach, mając całą tę kanapę, nowa pianka z epoki kosmicznej więcej to mniejsza waga w porównaniu z normalnymi prostymi codziennymi butami do biegania.

Stopa nike air force 1 sprzedaż

Ta podstawa nowej pianki Space-Age O wiele więcej jest skutecznym ogłoszeniem, buty Nike Air Force 1 są okropne. Ta podeszwa zewnętrzna z sześciokątnym wzorem bardzo dobrze radzi sobie na hałaśliwych torach oprócz odległych tras, ale tak naprawdę nie minęło wiele czasu. Całkowicie nowy Poczucie równowagi działa przy użyciu tego, co dokładnie komunikat o przedmiocie lub nazywa pianką Surface Call Space-Age z podeszwą zewnętrzną. Mimo że strona Surface Contact jest zwykle gęstsza w porównaniu do pianki środkowej z pianki New Space Age, naprawdę jest to pianka Space-Age, co sugeruje trudności wytrzymałościowe. Całkowicie nowy Poczucie równowagi wybrane, aby nigdy nie bronić tej kosmicznej pianki, która została gumowana, aby zaoszczędzić na nadwadze. Chociaż naprawdę jest przyjemna, nowa pianka Space-Age znacznie bardziej jest lekka, kiedy jednak mam nadzieję, że podeszwa zewnętrzna jest gumowana, a nadmiar stóp ma obszary takie jak palce stóp i stóp. Wkrótce po butach Air Force 1 SAGE LOW od 60 do 70 mil za milą te podeszwy były szczególnie wykorzystywane. Podczas korzystania z techniki, nowa pianka w epoce kosmicznej Znacznie więcej sportów maleje, gdy tylko spodziewam się, że przekroczą one 150-200 mil za milą.

Logged


 
Pages: 1 Send the topic Print 
Jump to:


the Echo Loft (Buy/Sell Section) (http://www.echoloft.com/cgi-bin/buysell2/YaBB.cgi)

Powered by YaBB 1 Gold - Release (Yet Another Bulletin Board)
Copyright ?2000-2001, X-Null. All Rights Reserved.

 
Home Help Search Login Register